طراحی داخلی کافه قنادی

برای کارکنان نیز باید یک یونیفرم مخصوص و تمیز انتخاب گردد. یک رستوران سنتی دارای ویژگی های خاصی است، از نورپردازی گرفته تا چیدمان فضا، سبک تهیه غذاهای ایرانی و یونیفرم کارکنان، حتی موسیقی که در این نوع رستوران ها پخش می شود هم بسیار مهم است. اما توجه کنید که یونیفرم های مدرن قابل استفاده در رستوران های مدرن هستند. اما به تازگی دفتر طراحی پل و شرکا آن محل را به یک رستوران تبدیل کردند. اصول و قوانین زیادی برای انتخاب رنگ منطبق بر سبک طراحی دکوراسیون رستوران سنتی و مدرن وجود دارد. در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی میز و صندلی رستوران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یکی از مهمترین مولفه ها در طراحی دکوراسیونداخلی رستورانسنتی طراحی رستوران معماری داخلی نورپردازی آن است. ترکیب رنگها: عنصر مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی نباید از آن غافل بود، ترکیب رنگهای موجود در رستوران است. برای طراحی دیوارهای یک رستوران سنتی می توان از نمای آجری، سنگی و یا کاهگلی استفاده کرد. همچنین برای ایجاد تغییرات چشمگیر در طراحی رستوران میتوانید با استفاده از تکنیک شستشوی رنگ، دیوارها را با سایه روشنهایی از رنگهای مختلف رنگ کنید و جلوهای شبیه به گچبری یا صحنهای از یکی از خیابانهای ایتالیا و یا هر طرح دیگری که متناسب با فضای رستوران شما است، روی دیوارها ایجاد کنید. در نتیجه بوی غذا و دود باید خیلی سریع از فضای رستوران خارج شود؛ بنابراین باتوجهبه حضور افراد زیاد در رستوران، باید سیستم تهویه مناسبی ایجاد کنید که هوا را تازه و مطبوع نگه دارد. در انواع چیدمان رستوران ساحلی ابتدا باید اصول فراهم آوردن آرامش را برای مشتریان در نظر گرفت. را در نظر میگیرند. رنگ های سفید،زرد و فیروزه ای در کاشی های هفت رنگ ،رنگ های اصلی این کاشی ها هستند و مابقی رنگ ها مانند ارغوانی ،لاجوردی، قهوه ای، سیاه ،سبز و صورتی به صورت سطوح کوچک بر روی آن قرار میگیرند.

علاوه بر آن حس یک زندگی پویا و جوان و به دست آوردن غذا بعد از یک کار سخت را منتقل می کند. اگرچه جلوههای بصری در فضای داخلی کافهها همیشه دقیق هستند، اما همیشه میتوانید با صداها بر اشتهای مشتریان خود تأثیر بگذارید. رایحههای مناسب خاطرات خوبی را از تجربیات گذشته افراد بازآفرینی کرده و سبب افزایش اشتهای فرد میشود. به علاوه کاربرد این رنگها در فضا اشتهای افراد را نیز افزایش میدهد. در سبک رستورانهای چوبی، چوب طبیعی تراش نخورده وجهی زیبایی به فضای رستوران میدهد و باعث می شود مشتریان با طبیعت انس بیشتری بگیرند. این مقاله، دو تا کار اول را برای شما انجام میدهد. باکس کلاسیک جزو رستوران های خوب و شیک برای مهمانی ها و قرارهای دو نفرست.

مبلمان کلاسیک: در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی باید از وسایل و مبلمان سنتی و کلاسیک استفاده کنید. ظروفی که برای رستورانهای سلطنتی انتخاب میکنید نیز باید با سبک طراحی داخلی رستوران ایرانی هماهنگ باشند. در طراحی این مجموعه تناسبات طلایی و اصول سلسله مراتب فضایی و اصل تقارن که از اصول معماری یونانی می باشد رعایت گردیده است.متاسفانه امروزه ساختمانهایی که با این سبک در کشور طراحی و اجرا می گردند تنها پوسته و ظاهری از معماری مورد سبکی خود را دارند.در طراحی محوطه نیز ایده رینگ پیاده روی و دوچرخه سواری مد نظز قرار گرقته شده است. به طور معمول شیشه های مورد استفاده در پنجره های رستوران های سنتی دارای رنگ های مختلف هستند. بعد از بررسی ها و اصلاحات متداول، نهایتا فضاهای نیمه چاردیواری با ساقه های مختلف چوبی که در انتها حالتی منحنی دارند ساخته شد.

برای رستوران های سنتی لباس های مخصوص سنتی و قدیمی گزینه مناسبی خواهند بود. بدون شک رومیزی و پرده مدرن برای رستوران سنتی گزینه مناسبی نخواهد بود از این رو بهتر است به دنبال رومیزی و یا پرده باشید که با این فضا هماهنگی کامل داشته باشد. کافه تهرون دقیقاً یکی از همین رستورانها است که بافتی کاملاً سنتی دارد و در ساختمانی قدیمی واقع شده است. دکوراسیون باغ رستوران به دلیل شرایط متغیر جوی، به صورت سرپوشیده و فضای باز است. ماهیگیران در این منطقه اغلب با دست و با استفاده از سنگ آهک ماهیگیری می کنند.به همین دلیل در طراحی و اجرای نمای این پروژه با استفاده از مهارت افراد محلی از روش ساخت و ساز سنتی Nozura-Zatsuzumi استفاده شده است . داشتن یک موسیقی متناسب با محیط که گاهی باید موسیقی ملایم و بی کلام باشد و گاهی یک موسیقی سنتی اصیل می تواند مکملی برای پیشنهادها و قوانینی که در بالاتر به آنها اشاره کردیم باشد.

شش ضلعی های ۳ بعدی که سقف به کمک آن تزیین شده با بازتاب زرد و نور روشن خود یک حس بزرگ ۳ بعدی را به فضای کوچک رستوران منتقل می کندو همچنین سیستمهای تهویه مطبوع هوا را پنهان می کند. همچنین آلاچیقهایی از جنس چوب برای زمستان فراموش نشود. برای دکوراسیون رستوران در فضای باز بهتراست صندلیهای راحت از جنس چوب یا حصیر استفاده کنید. وجود میز و صندلیهای حصیری همراه با چتری در فضای باز خستگی را از تن انسان میزداید. فضای باز در باغی بسیار زیبا قرار دارد و میتواند حالوهوای شما را کاملاً عوض کند. امروزه با توجه به اینکه فضاها بسیار محدود شده اند و دسترسی به طبیعت نیز مثل گذشته نیست، بهره گیری هوشمندانه از فضای سبز در فضاهایی چون رستورانها، میتواند در جذب افراد بسیار موثر باشد.

در ادامه چندین ایده مدرن برای طراحی دکوراسیون داخلی فست فود را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این دیزاین ها مورد توجه تان قرار بگیرند. سقف های کاذب سنتی برای آن دسته از افراد که برای مدت زمان کوتاه قصد دارند یک رستوران سنتی را طراحی کنند گزینه ایده آلی خواهد بود. برای راه اندازی رستوران سنتی باید همان طور که گفته شد، المانهای اساسی را حفظ کنید. رستوران سنتی باغ بهشت یا بهتر است بگوییم باغ رستوران سنتی باغ بهشت یکی از همین مجموعههای چشمنواز و فوق العاده خوشمزه با غذاهای منحصر به فرد خود بوده که البته باید گفت حضور و میل کردن یک وعده غذا در آن خیلی هم ارزان نیست و باغ بهشت بیشتر مناسب کسانی است که برای سپری کردن حداقل چند ساعت آرامش و لذت محض، قصد بیرون زدن از شلوغی و آلودگی های شهر تهران را کردهاند و برای این امر جویای مکانی فول امکانات هستند. بنابراین، باید دقت کافی در طراحی دکوراسیون سنتی به کار گرفته شود.

رستوران­ های که دارای طراحی و تشکیلات و نورپردازی و فضای مناسبی باشد، یک محیط گرم و دوستانه برای مشتریان خودت ایجاد می­کند. بسیاری از مشتریان این رستوران، از آن برای برگزاری انواع مراسم، دورهمی و مهمانیهای خانوادگی و دوستانه استفاده میکنند. نورپردازی از دیگر موارد مهم در طراحی رستوران می باشد که اجرای آن بسیار تاثیر گذار است. ـ طراحی داخلی تجاری ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی مسکونی ، برج های مسکونی ، برج باغ ها ، باغ ویلا ، ویلای مسکونی ، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ، مغازه ها ، شاپینگ سنتر ، فروشگاهها و مراکز خرید . یکی دیگر از بهترین رستوران های کرج رستوران گردان ارکیده در مجتمع تجاری مهستان است. رستوران خانه برنج در شهر گوانگجو چین واقع شده و توسط شرکت AS Design Service Ltd طراحی شده است.خانه برنج،نام تجاری غذاخوری هایی است که هدفشان توجه خاص به سرو برنج با کیفیت بالا و سرویس عالی به مشتریان است.

با وجود تنوع سیلقه هنوز هم طرح کلاسیک برای بسیاری قابل توجه است. برای طراحی دکوراسیون رستوران با سبک کلاسیک و سنتی از ترکیب رنگ های گرم مانند کرم قهوه ای و . طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی رستوران سنتی ایرانی دارای ویژگیهایی است که بسیار ارزش بالایی دارد و با دیگر سبکها بسیار متفاوت است. مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی کافی شاپ، شیک ترین میز و صندلی های کافه! در این سبک طراحی کافی شاپ از طرح های چوبی بیشتر استفاده می شود. هنگامی که شما قصد تأسیس و راه اندازی رستورانی را دارید، پس از برنامه ریزی برای انتخاب مکان، منو، انتخاب سرآشپز، نوع غذا و طراحی وب سایت برای رستوران، مهم ترین و اصلی ترین چیزی که باید درباره آن تصمیم گیری کنید، طراحی داخلی آن می باشد. ازآنجایی که یک کافه باید زیبایی بصری برای جذب مشتری ایجاد کند،انتخاب رنگ های مناسب و ترکیب آن با مواد مناسب بسیارمهم است. بیشترین رنگ استفاده شده در طراحی داخلی رستوران ها طیف رنگ قهوه ای است زیرا رنگ قهوه ای فضای دلچسب تر و صمیمی تری را برای شما ایجاد می کنند و بسیار افرادی که رستوران های خود را تماما از چوب می سازند و فضایی طبیعی را خلق می کنند که زیبایی خارق العاده ای دارد.

استودیو تحقیق طراحی دی. فرض کنید شما رستورانی را مطابق ترند روز و آنچه که هماکنون سلیقهی بازار است طراحی کردهاید. میتوانید برای اطلاع از منوی هر روز با رستوران خونه تماس بگیرید و از غذاهای روز باخبر شوید.در ورودی رستوران نیز تخته سیاهی قرار دادهاند که غذای هر روز را روی آن مینویسند. فرشهای لاکی رنگ سنتی و پشتیهای زیبا، آسایش یک روز خاطره انگیز را ماندگار میکند. در طراحی منوی یک رستوران سنتی نیز باید نهایت دقت خود را به کار گیرید تا از گنجاندن غذاهای فرنگی در آن به شدت خودداری شود. همه تجهیزات باید در جایگاه مناسبی قرار بگیرند.