JT به عنوان شریک کانال GSMA Open Gateway به رده های نخبگان پیوسته است

JT به عنوان شریک کانال GSMA Open Gateway انتخاب شده است و شهرت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در راه حل های تقلب و هویت تقویت می کند. این مشارکت از ماموریت GSMA برای مبارزه با کلاهبرداری و جرایم سایبری در سطح جهانی پشتیبانی می کند.

انقلابی در دنیای ارتباطات با ابتکار GSMA Open Gateway

ابتکار GSMA Open Gateway نشان دهنده یک تغییر پارادایم در صنعت ارتباطات از راه دور است که برای اولین بار توسعه دهندگان برنامه را قادر می سازد تا از طریق APIهای شبکه استاندارد به شبکه های جهانی اپراتور تلفن همراه دسترسی پیدا کنند. این چارچوب نوآورانه یکپارچه سازی خدمات را ساده می کند، هزینه های توسعه و پیچیدگی را کاهش می دهد و در عین حال نوآوری را ارتقا می دهد.

یک نقطه دسترسی یکپارچه برای اکوسیستم موبایل

این ابتکار یک نقطه دسترسی واحد به بزرگترین پلتفرم ارتباطی جهان را با 28 API شبکه منتشر شده، از جمله تعویض سیم کارت و تأیید شماره، فراهم می کند. این امر استقرار سریع‌تر خدمات را در سراسر شبکه‌های اپراتور تسهیل می‌کند و به نفع کل اکوسیستم تلفن همراه است.

هنری کالورت، رئیس شبکه در GSMA، بر اهمیت این موضوع تاکید کرد:

GSMA Open Gateway چارچوبی از API های شبکه است که دسترسی جامع به شبکه های اپراتور را برای توسعه دهندگان فراهم می کند که توسط اپراتورهای شبکه تلفن همراه که دو سوم بازار جهانی را نمایندگی می کنند، پشتیبانی می شود و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به سرعت خدمات را در سراسر این شبکه ها از طریق واحد توسعه دهند. نقطه دسترسی به “بزرگترین پلتفرم ارتباطی جهان. این چارچوب نشان دهنده یک پیشرفت مهم در تأیید هویت تلفن همراه در سطح جهانی است که ابزارهای پیشرفته ای را برای افزایش امنیت، کاهش تقلب و بهبود تجربه کاربر مطابق با ابتکار دروازه باز جهانی GSMA در اختیار شرکت ها قرار می دهد.”

مزایا برای مشاغل و اپراتورها

برای مشاغل، یک پورتال GSMA باز به معنای تسریع زمان برای بازاریابی خدمات جدید، ساده کردن استقرار جهانی، و کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بازگشت سرمایه است. اپراتورهای شبکه تلفن همراه می توانند با کسب درآمد از داده های شبکه، جریان های درآمد جدیدی را باز کنند.

تعهد JT به نوآوری

کلر مسنجر، رئیس بخش اطلاعات موبایل در JT، هیجان خود را در مورد این همکاری ابراز کرد:

مشارکت JT به عنوان شریک GSMA Open Gateway، تعهد ما به نوآوری و برتری در صنعت ارتباطات را برجسته می کند راه حل های پیشرو هوش موبایلی ما باید شرکت ها و توسعه دهندگان بیشتری را شامل کنیم.

باز کردن پتانسیل شبکه های 5G

این اکوسیستم یکپارچه پتانسیل کامل 5G را آزاد می کند و شرکت ها را قادر می سازد تا خدمات نوآورانه ای را راه اندازی کنند که مزایای این شبکه ها را به حداکثر می رساند. با کاهش موانع برای یکپارچه سازی و استقرار سرویس، ابتکار دروازه باز GSMA انقلابی در صنعت تلفن همراه ایجاد می کند و پیشرفت هایی را در زمینه پیشگیری از تقلب، مدیریت هویت و غیره ایجاد می کند.

منبع: https://techmub.com/2024/07/03/jt-joins-elite-ranks-as-gsma-open-gateway-channel-partner/