GrowthCurve Capital شرکت Duetto را تصاحب می کند

GrowthCurve Capital، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در نیویورک که بر ساخت شرکت ها از طریق داده ها، تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین متمرکز است، شرکت Duetto را خریداری کرده است، شرکتی در سانفرانسیسکو که نرم افزار مدیریت درآمد را برای صنعت مهمان نوازی ارائه می دهد.

جزئیات مالی این خرید فاش نشده است.

این خرید استراتژیک به GrowthCurve اجازه می‌دهد تا ابتکارات هوش مصنوعی خود از جمله توسعه محصولات جدید هوش مصنوعی، راه‌اندازی خطوط تجاری جدید و گسترش به بازارهای جدید را افزایش دهد.

تحت رهبری مدیر عامل دیوید وولنبرگ، Duetto راه حل های نوآورانه ای را برای ساده کردن عملیات هتل و بهبود درآمد ارائه می دهد. این شرکت بر توسعه محصول ارگانیک، یکپارچه سازی داده ها و انسجام سیستم برای ارائه یک پلتفرم جامع که سودآوری و رشد را برای هتل ها در سراسر جهان افزایش می دهد، تأکید می کند.

نرم افزار Duetto در بیش از 6000 هتل و کازینو استراحتگاه در بیش از 60 کشور جهان استفاده می شود. برنامه های اصلی آن عبارتند از GameChanger برای قیمت گذاری، ScoreBoard برای گزارش گیری هوشمند و BlockBuster برای بهینه سازی تجارت قرارداد. Duetto اخیرا OpenSpace را معرفی کرده است، یک راه حل جدید مدیریت درآمد و موتور رزرو که برای فضاهای جلسات و رویدادها طراحی شده است.

از طریق ابزارهای پیشرفته مدیریت درآمد Duetto، GrowthCurve قصد دارد تا نوآوری و کارایی در بخش مهمان‌نوازی را هدایت کند و مجموعه‌ای از آن را بیشتر تقویت کند.

© TechMub. تمام حقوق ذخیره شده است

منبع: https://techmub.com/2024/06/28/growthcurve-capital-acquires-duetto/