Checkfirst 1.5 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع آوری می کند تا انقلابی در بازرسی و ممیزی از راه دور با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کند.

بن لامبرت، بنیانگذار Checkfirst، زمانی که کسب و کار بازرسی اموال همسرش پس از نقل مکان به پرتغال با چالش هایی در انجام بازرسی از راه دور مواجه شد، شکاف مهمی را در صنعت تست، بازرسی، صدور گواهینامه و انطباق (TICC) شناسایی کرد. روش‌های سنتی بازرسی در محل منجر به تأخیر در گزارش‌گیری و مشکلات برنامه‌ریزی شد، که باعث شد لامبرت Checkfirst را ایجاد کند، یک راه‌انداز ابزار گردش کار مبتنی بر هوش مصنوعی.

Checkfirst که در سال 2021 تأسیس شد، به کسب‌وکارها کمک می‌کند فضای TICC را برنامه‌ریزی کنند و بازرسی‌ها را با استفاده از هوش مصنوعی سریع‌تر انجام دهند. این یک مرجع دیجیتال برای انطباق و اعتماد در سراسر سایت است. Checkfirst نتایج ایمن و پاسخگو را برای جمع آوری داده های تأیید شده، شفاف و حیاتی ارائه می دهد.

پلت فرم Checkfirst نه تنها بازرسی از راه دور را تسهیل می کند، بلکه فرآیند زمان بندی را با تطبیق بازرسان بر اساس موقعیت جغرافیایی و شرایط، ساده می کند. این رویکرد نوآورانه سفر را کاهش می دهد، اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد و رضایت نیروی کار را افزایش می دهد. لامبرت با درک اهمیت زمان‌بندی کارآمد در صنعت، بر نقش محوری هوش مصنوعی در بهبود زمان‌بندی وظایف تاکید کرد.

دور سرمایه گذاری اولیه 1.5 میلیون دلاری، به رهبری Olisipo Way و Hero VC، همراه با مشارکت Notion Capital و سرمایه گذاران فرشته، بر اعتماد بازار به چشم انداز Checkfirst تأکید می کند. این استارت‌آپ از هوش مصنوعی برای تشخیص و اتوماسیون تصویر بهره می‌برد و گزارش‌دهی یکپارچه و زمان‌بندی بهبودیافته را ممکن می‌سازد.

Checkfirst خود را با رویکرد اول API و راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی متمایز می کند. هدف Checkfirst با همکاری با مشتریان در زمینه اثبات مفاهیم، ​​از جمله یکی با 30000 مشتری، انقلابی در صنعت TICC و تعیین استانداردهای جدید برای بازرسی از راه دور و مدیریت انطباق است.

تیم موسس متشکل از Lambert، CPO Øyvind Henriksen، و CTO Rami El Sawy است و تخصص های متنوعی از شرکت هایی مانند Nexmo، Agora و Poq Studio را گرد هم می آورد. Checkfirst با فناوری نوآورانه و رویکرد مشتری محور خود آماده است تا آینده بازرسی و ممیزی از راه دور را در سراسر جهان تغییر دهد.

منبع: https://techmub.com/2024/05/10/checkfirst-raises-1-5m-pre-seed-funding-to-revolutionize-remote-inspections-and-audits-with-ai/