6 کتاب‌ که سال گذشته معروف و پرفروش شدند دیجی‌کالا مگ

یعنی شما یک کتابی را میخوانید که حقایق رسیدن به موفقیت را به شما یاد می دهد. داستان کتاب کیمیاگرسیر معنوی دارد و به همه توصیه می شود که حداقل یک بار این کتاب را مطالعه کنند. داستان کتاب کیمیاگر در مورد پسری است که در آندلس زندگی می کند. جلسه‌ی با لوییز نام بخش دوم است که، در هشت فصل ریشه‌های فکری و مشکلات را معرفی می‌کند و قدم‌به‌قدم گام‌های آگاهی را با مثال‌هایی ملموس از زندگی پیش می‌برد. این کتاب در زمینه‌ی خودسازی، تحول جسم و جان و ذهن و همین‌طور پزشکی ‌کلی‌نگر در سراسر دنیا بسیار معروف است.

6 کتاب‌ که سال گذشته معروف و پرفروش شدند دیجی‌کالا مگ

درواقع ایشی گورو در کتاب کلارا و خورشید مانند اغلب آثار دیگرش از یک لنز علمی-تخیلی افسانه‌ای برای نگاه کردن به پرسش‌های وجودی که بشر برای هزاران سال به آن فکر کرده است، استفاده می‌کند. زمانی برای بخشش به قلم جان گریشام، سومین جلد از سری داستان‌های جیک بریجنس به شمار می‌رود. جدیدترین اثر جان گریشام، داستاننوجوان 16 ساله‌ای را روایت می‌کند که در سال 1990 به قتل یک نماینده مجلس در شهر کلنتن متهم می‌شود. اولین داستان تاریخی جوهیا کیم که نزدیک به پنج دهه (از سال 1917 تا 1965) را در بر می‌گیرد، سرنوشت زندگی یک شکارچی ببر، یک زن برجسته و یک افسر ژاپنی در کره را برجسته می‌کند. این حماسه زیبا به دنبال دوستی‌ها، روابط عاشقانه و تراژدی‌های غیرمحتملی بوده که در زمان اشغال ژاپن رخ داده است.

اثری که از لحاظ میزان ترجمه در بین چند کتاب برتر تاریخ قرار دارد. اگزوپری با بیانی شیوا و دل‌نشین و با روش سوررئالیستی به بیان داستانی خارق‌العاده درباره پرسش‌های آدم در خصوص دوستی، عشق و خودشناسی در این جهان پهناور می‌پردازد. مگر می‌شود جایی حرف از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا باشد و نام هری پاتر به میان نیاید؟ شخصیتی که به کمک قلم جادویی جی.کی.رولینگ تبدیل به یکی از ماندگارترین کاراکترهای جهان شد. گویا هر جا حرف از جادو و جادوگری باشد این پسرک عینکی با چوب‌دستی جادویی‌اش “اکسپکتو پاترونوم” کُنان در ذهن ما نقش می‌بندد. زمانی که برای اولین بار در سال 1997 چاپ شد، سریعا جوایز ادبی انگلستان را درو کرد و هنگامی که در ایالات متحده به چاپ رسید، توانست به مدت طولانی درصدر جدول New York Times Best Seller قرار بگیرد. به 73 زبان دنیا ترجمه شد و فیلمی بسیار موفق از این کتاب و کل مجموعه هری پاتر اقتباس شد.

  • یعنی شما یک کتابی را میخوانید که حقایق رسیدن به موفقیت را به شما یاد می دهد.
  • اگر علاقمند به خواندن رمان های پرهیجان هستید، خواند کتاب جنگ و صلح را به شما پیشنهاد می کنم.
  • «۱۹۸۴» یکی از شاهکارهای مسلم ادبیات جهان است که تأثیر زیادی در فرهنگ عامه و رسانه‌ای جهان گذاشته است.
  • ریچل هالیس سخنران انگیزشی ، وبلاگ نویس و نویسنده آمریکایی است.
  • در این مقاله سعی کردیم تا به شما تعدادی از پرفروش ترین کتاب های دنیا را معرفی کنیم.
  • در طول مسیر ، لیزل شاهد جنایات جنگ ، حوادث دلخراش ، عشق ، از دست دادن و سایر حوادث تغییر دهنده زندگی است.

داستان کتاب راز داوینچی به یک موضوع درباره تاریخ مسیحیت میپردازه که حتی برخی از تاریخ دانان هم با مطالب کتاب موافق هستند. بیشتر این کتاب ها در ژانر رمان هستند، فقط 3 کتاب از این لیست مربوط به حوزه روانشناسی و خودسازی و موفقیت است. اما اگر با یوناس یوناسون، خبرنگارِ سوئدی همراه شویم و این کتاب را بخوانیم، تجربه‌ای فراتر از یک سفر ساده خواهیم داشت. انسان در جستجوی معنا، نوشته‌ی دکتر ویکتور فرانکل، روانشناس و مبدع شیوه درمانی لوگوتراپی است. فرانکل در این کتاب به بیان خاطراتش از اردوگاه آشویتس می‌پردازد و اصول و مفاهیم اساسی روش درمانی خود یعنی «لوگوتراپی» را به زبانی ساده توضیح می‌دهد. حاصل این تجربه و تحقیقش را در کتاب «۷ قدم تا عادت‌های موفق» نوشته است.

راهبردهای این کتاب نه تنها در بهبود رابطه میان زن و مرد، بلکه در زندگی شغلی و اجتماعی زنان نیز کاربرد دارد. شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری سومین کتاب پرخواننده جهان در قرن گذشته است. در این کتاب ، اگزوپری داستان خلبان را روایت می کند که مجبور به فرود در صحرای آفریقا می شود. از سال 1945 ، انتشار “نبرد من” ، که در واقع بیوگرافی ، ایده ها و نظرات آدولف هیتلر است ، متوقف شد.

رمان عاشقانه جدید پرفروش جذاب و معروف را بشناسید

سوال‌هایی که در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود در کنار پرده برداری از برخی حقایق همگی باعث می‌شوند که دومین کتاب سری هری پاتر به یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان تبدیل شود. شخصیت اصلی داستان «لوئیس» به سرزمینی به نام «نارنیا» رهسپار می‌شود. جایی که حیواناتی با شخصیت‌های انسانی، مردمی فوق‌العاده و شیری قدرتمند و بزرگ وجود دارد. براساس این داستان اصلی، مجموعه داستان‌های دیگر سرزمین «نارنیا» هم نوشته شده است. مثل سایر موارد موجود در فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا این اثر هم به فیلم تبدیل شده است. زمانی که جنگ جهانی دوم به تازگی تمام شده و جهان را خطر کمونیسم تهدید می‌کند.

او در این سفر به همراه دو شاعر دیگر به دوزخ، برزخ و سپس بهشت می رود. آنها در این مسیر شخصیت های مختلفی مانند بوعلی سینا، صلاح الدین عیوبی و ارسطو را می بینند تا در نهایت به دیدار خداوند می رسند. دانته به طرز ماهرانه ای گناهان موجود در این مسیر را به شکل حیوانات و موجودات عجیب و غریب نشان می دهد. بطور مثال شیر خشمگین را نماد عصبانیت، ماده گرگ را نماد هرزگی و پلنگ خالدار را نماد حرص و آز در نظر می گیرد. دیالوگهای این رمان به قدری معروف است که بسیاری از مردم آنرا از بر کرده اند و در مکالمات خود از آنها استفاده می کنند. در بخشی از داستان می بینیم که هملت برای اینکه بتواند قول خود به پدرش را عملی کند، دسته از بازیگران را برای اجرای نمایشنامه بکار می گیرد تا صحنه قتلی را بازسازی کنند.

کتاب 1984 اثر جورج اورول نشر شاهدخت پاییز

نماد گمشده از جمله پرطرفدارترین کتاب های جهان است که در سال 2003 و همزمان با انتشارش بازار را به تسخیر خود درآورد و فروشش حتی از کتاب افسانه‌ای هری پاتر نیز پیشی گرفت. کد داوینچی تا کنون به 44 زبان ترجمه شده و 80 میلیون نسخه از آن نیز در دنیا به فروش دانلود از فراکتاب رفته است. هر چند که شهرت این رمان به ویژه در اسپانیا بسیار زیاد و مثال‌زدنی است، اما آمار فروش آن همچنان درحد حدس و گمان است. قطعا پیداکردن آمار فروش در سال‌های ۱۶۰۰ میلادی کار ساده‌ای نیست. هر چند برخی منابع آمار ۵۰۰ میلیون نسخه‌ی فروش را برای «دن کیشوت» مطرح می‌کنند، اما در واقع، آمار دقیقی نمی‌توان از فروش آن ارائه کرد.

خانواده و دوستانش را در اردوگاه‌ها و کوره‌های آدم‌سوزی از دست داد. تمام این رنج‌ها را تحمل کرد و در نهایت جان سالم از این اردوگاه‌ها به در برد. خاطرات فرانکل از این دوران و راه‌های او برای تحمل این رنج‌ها چیزی است که در بخش اول این کتاب می‌خوانیم. این بخش نسبت به بخش اول کتاب جنبه علمی بیشتری دارد، اما خواندنش دشوار نیست. این کتاب آخرین و دومین اثر نویسنده دو رگه انگلیسی و قبرسی، الکس مایکلیدیس می باشد.

کتاب درس‌های تاریخ