چیدانه قیمت انواع شیشه ساختمانی، برای این 6 مورد هزینه کنید!

چیدانه قیمت انواع شیشه ساختمانی، برای این 6 مورد هزینه کنید!

شیشه اسپندرال شیشه ای است غیرشفاف که فضای پشت آن بدلیل دارا بودن پوشش رنگی مات قابل رؤیت نمی باشد درواقع با انجام پخت های مرکب سرامیکی روی شیشه در انواع رنگ ها و مدل های مختلف تولید میشود که این چاپ ها به صورت غیر شفاف است. نرده شیشه ای هم از نظر ایمنی و هم از نظر ظاهری بسیار کارآمد بوده و در ایجاد فضایی شیک و مدرن در ساختمان بسیار مناسب است. با پیشرفت تکنولوژی در صنعت شیشه دوجداره میتوان از شیشه به عنوان عایق حرارت و حتی صدا نیز استفاده نمود .به گونه ای که از اتلاف حرارت از داخل به بیرون ممانعت میکند و عدم جذب بیش از حد گرادیان حرارتی از خارج به داخل شود.

  • انواع مختلف شیشه شامل شیشه های صاف و شفاف، شیشه لمینت، شیشه سکوریت، شیشه سندبلاست و….
  • شیشه‌های جام به ضخامت‌های 5 و 6 میلیمتر هم تهیه می‌شوند که از این شیشه‌ها می‌توان برای پوشش روی میزهای اداری، میز عسلی و… استفاده کرد.
  • در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید.
  • پوشش بازتابنده روی شیشه ، مانع از افزایش گرما و تابش خیره کننده خورشید می شود و میزان دمای داخلی را کاهش می دهد.
  • با انتخاب نرده شیشه ای مناسب پروژه می‌توانید حداکثر نور و زیبایی را در پروژه خود داشته باشید.
  • اگر فضای با متراژ کوچکی دارید دیوار های شیشه ای بهترین گزینه برای بزرگتر جلوه دادن و جایگزینی مناسب برای دیوارهای قطور و جاگیر می باشند.

استفاده از چسب رسانا بر عملکرد سیستم الکتریکی تأثیر می گذارد. چندین تولید کننده چسب محصولی غیر رسانا را برای این کاربردهای شیشه ارائه می دهند. حتماً از دستورالعملهای خاص سازندگان برای سیستم چسبی که استفاده می کنید پیروی کنید. شیشه سکوریت، که به آن “شیشه ایمنی” نیز می گویند ، شیشه ای است که حتی از شیشه استاندارد ایمن تر ساخته شده است. از این نوع شـیشـه در ویترین فروشگاه ها، درهای شـیشـه ای و پنجره های جانبی خودروها استفاده می شود.

با مراجعه به صفحه محصولات درب شیشه ای می‌توانید با این محصولات بیشتر آشنا شوید. اگر خانه شما در منطقه ای سردسیر قرار گرفته می توانید از شیشه هایی که ضخامت بالایی دارند استفاده نمائید. شیشه خم همانطور که از نامش پیداست به صورت قوسی شکل بوده و برای انواع پروژه های معماری مورد استفاده قرار می گیرد. این شیشه ها با ایجاد هارمونی و هماهنگی در دید جذابیت و زیبایی را به ارمغان می آورند.

شیشه بچ چیست؟

بنابراین در هنگام تمیزکردن شیشه باید دقت و حوصله زیادی به کار برد. اگر دیوارهای شیشه ای براق با طرح های مات را مشاهده کرده اید، احتمالا با شیشه های سندبلاست شده مواجه شده اید. از زمان پیدایش شیشه تا به امروز، این متریال یکی از عناصر اصلی در ساخت و ساز و طراحی دکوراسیون به شمار آمده است.

در روش اول هنگام ساخت شیشه، برخی مواد شیمیایی به مصالح اولیه آن اضافه می شود که شیشه را به رنگ های مختلفی در می آورد. در روش دوم، شیشه معمولی و بی رنگ را درون مذابی از شیشه رنگی فرو برده و از این طریق آن را رنگی می کنند. شیشه ساتینا یکی از بهترین انواع شیشه های مات می باشد که امروزه بسیار پرطرفدار می‌باشد و بیشتر در فضاهای داخلی ساختمان های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. ماموریت اصلی این شرکت در آن سال ها، ارائه کالا و خدمات صنعت شیشه ساختمان بود.

گروه ساختمانی سورین

از دیگر کاربرد شیشه در ساختمان، برای فضای داخل ساختمان به عنوان دودبند شیشه ای، انواع درب های اتوماتیک شیشه ای و دستی برای ورودی های بنا مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین علاوه بر پنجره می توان برای اجرای انواع پارتیشن های اداری، شیشه حمام نصب و استفاده شود. پنجره یکی از پرکاربردترین امکانات یک ساختمان برای ارتباط با محیط بیرون می باشد و برای هر پنجره از شیشه استفاده می شود که در هوای سرد و گرم از محیط داخل مصون می ماند و از همه مهمتر نور از انواع شیشه پنجره عبور می کند.

شیشه مسلح

به علاوه این نوع شیشه‌ها اشعه‌های خورشید را به نحو قابل ملاحظه‌ای منعکس نموده و مانع از ورود آن به داخل ساختمان می‌شود. شیشه‌های دوجداره می‌توانند شدت صوت را حدود 50 دسیبل کاهش دهند و آن را به مرز 20 تا 30 دسیبل برسانند. این نوع شیشه‌ها نور خورشید را منعکس می‌کنند و در کاهش حرارت و درخشندگی نور مؤثر هستند. در این نوع شیشه‌ها، یک سطح شیشه با یک پوشش منعکس کننده نور و حرارت از جنس فلز یا اکسیدفلزی دارای این خاصیت پوشانده می‌شود. این نوع شیشه‌ها شامل دو یا چند لایه شیشه‌اند که به وسیله ورقه‌هایی از نایلون شفاف تحت حرارت و فشار به هم متصل می‌شوند.

هرگاه نیاز به مقاومت بیشتر باشد، از شیشه سکوریت می توان استفاده کرد. شیشه ساختمانی قابلیت های بسیار زیادی در بحث طراحی و معماری صنعت ساختمان سازی دارند. شیشه ساختمانی دارای کاربرردها و قابلیت های فراوانی است از این رو، شناخت انواع شیشه ساختمانی می تواند نقش مهمی در استفاده کاربردی و بهینه شیشه ساختمانی در افزایش بهره وری و یا در زیبایی ساختمان داشته باشد. شیشه های لمینت از پرس کردن دو یا تعداد بیشتر لایه های شیشه و طلق لمینت مابین به وجود می‌آیند و در مکان هایی که به ایمنی و استحکام بسیار بالایی نیاز داریم (به عنوان مثال در جانپناه های شیشه ای) استفاده شرکت نیکنام صنعت زیما می‌شوند. شیشه های مورد استفاده برای ساخت شیشه‌ های لمینت می‌تواند از انواع شیشه‌ های معمولی، شیشه سکوریت، شیشه رنگی، شیشه فلوت و … باشد.