هبیا 130 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B تضمین کرده است

هبیا 130 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری آندریسن هوروویتز با مشارکت Index Ventures، Google Ventures و Peter Thiel جمع آوری کرده است. هدف از این سرمایه گذاری، پیشبرد مأموریت هبیا در تبدیل هوش مصنوعی به ابزاری کاربردی و قدرتمند برای کارکنان دانش است.

در حالی که فناوری هوش مصنوعی مدت‌ها قول داده است که روش کار افراد را متحول کند، این پتانسیل هنوز به طور کامل محقق نشده است. رویکرد نوآورانه هیبیا با ایجاد “لایه انسانی” – لایه محصول – هوش مصنوعی به دنبال پر کردن این شکاف است. چشم انداز این شرکت توسعه هوش مصنوعی است که بیشتر شبیه یک انسان عمل می کند و قادر به انجام وظایف پیچیده و مجموعه داده های بزرگ با انعطاف پذیری و شفافیت یک صفحه گسترده یا تحلیلگر انسانی است.

فناوری هوش مصنوعی هبیا به گونه ای طراحی شده است که به طور یکپارچه در جریان های کاری موجود ادغام شود و به کاربران این امکان را می دهد تا عوامل هوش مصنوعی را هدایت کنند تا وظایف خود را انجام دهند. این قابلیت قبلاً به طور گسترده توسط مدیران دارایی‌ها، شرکت‌های حقوقی، بانک‌ها و شرکت‌های Fortune 100 مورد استفاده قرار گرفته است. سرمایه‌گذاران فعالی که حملات پراکسی را انجام می‌دهند، ناسازگاری‌هایی را در بسیاری از پرونده‌های 8K شناسایی کردند و وکلای شرکت‌ها با دربرگرفتن کمی شرایط بازار در زمان واقعی، مزیت رقابتی در مذاکرات به دست آوردند.

نفوذ هیپیا در بازارهای مالی و خدمات حرفه ای گسترش می یابد، جایی که عوامل هوش مصنوعی دارایی های خصوصی را به طور مؤثرتری قیمت گذاری کرده اند، انواع جدیدی از بررسی های لازم را انجام داده اند و فرصت ها را با کارایی بی سابقه ای بررسی کرده اند. این شرکت معتقد است که بخش‌های مالی و حرفه‌ای به دلیل پیشرفت در هوش مصنوعی در آستانه یک اختلال بزرگ هستند.

طی 18 ماه گذشته، هبیا رشد چشمگیری داشته است، درآمد خود را 15 برابر افزایش داده، تعداد کارمندان خود را پنج برابر کرده و گردش مالی روزانه OpenAI را بیش از 2 درصد افزایش داده است. دستاوردهای این شرکت پایه و اساس را برای مشتریان ایجاد می کند تا فرآیندهای تجاری خود را دوباره تعریف کنند و از پتانسیل کامل هوش مصنوعی استفاده کنند.

مدیرعامل هیبیا از دستاوردهای تیم و ماموریتی که هر روز برای رسیدن به آن تلاش می کنند، ابراز غرور کرد. این شرکت متعهد به ساخت مهم‌ترین محصول نرم‌افزاری قرن آینده است، با این هدف که بیش از هر نیروی انسانی دیگری به تولید ناخالص داخلی جهانی کمک کند.

Hypia از کسانی که علاقه مند به تجربه آینده کاری مبتنی بر هوش مصنوعی هستند دعوت می کند تا راه حل های نوآورانه خود را به نمایش بگذارند و به خط مقدم این تغییر تحول آفرین بپیوندند.

© TechMub. تمام حقوق حفظ شده است

منبع: https://techmub.com/2024/07/08/hebbia-raised-130m-series-b-funding-round/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار