سوپ مرغ برای فایل های سرگرمی معنوی برای فصل 11 ورشکستگی

Chicken Soup for the Soul Entertainment، مالک سرویس اجاره فیلم Redbox، برای فصل 11 ورشکستگی کرده است. این شرکت که Redbox را در سال 2022 خریداری کرد، با چالش های مالی قابل توجهی از جمله بدهی 970 میلیون دلاری روبرو است.

در پرونده اخیر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت زیان خالص 636.6 میلیون دلاری را برای سال 2023 فاش کرد. گزارش‌های Deadline نشان می‌دهد که شرکت قبلاً مزایای پزشکی را به حالت تعلیق درآورده و پرداخت حقوق کارکنان را به تاخیر انداخته است و کارمندان را بیش از یک هفته بدون حقوق باقی می‌گذارد.

در نامه ای به کارمندان در روز شنبه، Chicken Soup for the Soul Entertainment اعلام کرد که برای رسیدگی به این وضعیت درخواست وام بدهکار کرده است. در نامه آمده است: “پس از تایید دادگاه، ما انتظار داریم حقوق کارمندان را در اوایل هفته تامین کنیم و برای حقوق هفته آینده نیز تامین مالی کنیم. همچنین انتظار داریم تا 14 مه 2024 و بعد از آن بودجه ای برای بازگرداندن مزایای پزشکی داشته باشیم.” به مهلت.

خرید 375 میلیون دلاری Redbox بدهی قابل توجهی به Chicken Soup برای بار مالی Soul Entertainment اضافه کرد. این شرکت به طلبکاران مختلف، از جمله خرده فروشان بزرگ، استودیوها، و پلتفرم های پخش مانند Walmart، یونیورسال و سونی بدهکار است.

علاوه بر Redbox، Chicken Soup for the Soul Entertainment مالک سرویس پخش Crackle و سایر برندهای فیلم و تلویزیون است. این شرکت همچنین به خاطر مجموعه طولانی مدت کتاب های خودیاری معروف است.

© tkmp. تمام حقوق حفظ شده است

منبع: https://techmub.com/2024/06/30/chicken-soup-for-the-soul-entertainment-files-for-chapter-11-bankruptcy/